Urea ir pieno rūgštis - sausos odos gelbėtojai 

Viršutinis (raginis) odos sluoksnis turi natūralius drėgmę sulaikančius komponentus, tokius kaip urea (šlapalas), kurie neleidžia prarasti drėgmės, esančios gilesniuose odos sluoksniuose.  Drėgmės kiekis gali sumažėti dėl dirginančių medžiagų, aplinkos poveikio, odos senatvinių pakitimų ir dėl tokių ligų kaip atopinis dermatitas, psoriazė. Sumažėjus drėgmės kiekiui raginiame odos sluoksnyje mes stebime sausą odą. U-lactin kremuose esančios aktyviosios medžiagos padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, dėl kurių oda pleiskanoja ir sustorėja bei pritraukti ir sulaikyti odoje drėgmę. 

Pieno rūgštis (Lactic acid): 
Tai keratolitikas - padeda nutraukti ryšius tarp keratinocitų ir pašalinti negyvų, suragėjusių odos ląstelių perteklių taip sumažinant odos sustorėjimą ir pleiskanojimą.
Urea (šlapalas):
pritraukia ir sulaiko vandenį viršutiniame (raginiame) odos sluoksnyje, tuo pačiu suminkštindamas suragėjusias paviršiuje esančias odos ląsteles, kad jos greičiau pasišalintų. Reguliariai naudojant urea pagerina barjerinį odos sluoksnį ir padeda epidermio ląstelėms efektyviau atsinaujinti.


Daugelis mokslinių tyrimų įrodė, kad kremai, savo sudėtyje turintys urea, pagerina atopiniu dermatitu, žvyneline sergančių pacientų būklę, sumažina ligos paūmėjimų dažnį ir pagerina vietinių medikamentų patekimą į odą.


Urea ir pieno rūgšties turintys kremai sumažina: 

  • Odos sausumą
  • Įtrūkimus
  • Sustorėjimą (hiperkeratozę)
  • Niežėjimą
U-lactin linijose produktuose urea koncentracija svyruoja nuo 10% iki 50%: 
Pradžioje rekomenduojame naudoti priemones kūno odai su 10% urea. 
30% ir 50% urea turinčios priemonės rekomenduojamos pėdoms (esant pėdų hiperkeratozei), storoms, pleiskanojančioms, sukietėjusioms zonoms (alkūnių, kelių srityse) gydyti. 


Pasitepus U-lactin priemonių galite jausti nežymų dilgčiojimą, kuris yra normalus dėl aktyviųjų medžiagų poveikio.
Jeigu jaučiate stiprų perštėjimą, deginimą - priemones reikia tuojau pat nuplauti ir rinktis mažesnės koncentracijos produktus. 


Prižiūrėkime odą kartu !

/parduotuve/item/kunoprieziurai/u-lactin-forte-pedu-kremas-su-10-urea/

/parduotuve/item/kunoprieziurai/u-lactin-kremas-sausai-kuno-odai-su-10-urea/

/parduotuve/item/kunoprieziurai/u-lactin-gydomasis-kuno-kremas-itin-sausai-suragejusiai-odai-su-30-urea/

/parduotuve/item/kunoprieziurai/u-lactin-gydomasis-kuno-kremas-itin-sausai-suragejusiai-odai-su-50-urea/