Kosmetika iš Izraelio 


„Fischer Pharmaceuticals Ltd.“

„Fischer Pharmaceuticals Ltd.“ įkurta 1965 m., yra tarptautinė įmonė, kuri specializuojasi įvairių odos ir sveikatos priežiūros produktų, parduodamų visame pasaulyje, mokslinių tyrimų ir plėtros bei gamybos srityje. Dr. Fishcer sujungia 55 metų patirtį, tyrimus ir tarptautines medicinos žinias, kad sukurtų pažangiausius produktus šeimos sveikatai ir gydymui kiekviename gyvenimo etape. Vienas svarbiausių uždavinių - įsipareigojimas kokybei, saugai ir sveikai darbo aplinkai. 

„Dr. Fischer“ produktai Izraelyje skiriami gydytojų ir kasdien naudojami ne tik namuose, bet ir medicinos įstaigose, o „Fischer Pharmaceuticals“ išlaiko tvirtą tarptautinį atstovavimą daugiau nei 40 pasaulio rinkų. 

„Dr. Fischer“ logotipas ir šūkis išpildo pažadą dėl kokybiško produkto, kuris atspindi geriausią turimą sveikatos ir odos priežiūrą visai šeimai.

Dr. Fischer kompanijoje nacionalinių ir tarptautinių standartų bei reguliavimo reikalavimų įgyvendinimas ir laikymasis pastebimas pradedant žaliavų pirkimu, medžiagų priėmimu ir sandėliavimu, gamybos procesu ir baigiant galutinio produkto užpildymu bei pakavimu. Visa tai daroma saugant aplinką ir užtikrinant saugų ir sveiką darbo patirtį darbuotojams ir klientams. 

Gamyboje naudojamos pažangiausios ir aukščiausios kokybės žaliavos.
Atliekamas išsamus roduktų kokybės ir saugos testavimas ir nuolatinis vertinimas kūrimo etape.
Gamybos proceso metu atliekami išsamūs bandymai siekdami užtikrinti, kad pagaminti produktai pasiektų klientus aukščiausios kokybės ir garantuotu saugumu.
Dr. Fischer produktai gaminami, apdorojami, supakuojami, sandėliuojami ir transportuojami saugant aplinką ir užkertant kelią aplinkos taršai.

Dr. Fischer nėra testuojami ant gyvūnų.