Kam reikalingas serumas? 

Serume medžiagos yra labiau koncentruotos, todėl matomas poveikis yra didesnis, nukreiptas į tam tikrą odos problemą. Serumas nepakeičia dieninio ar naktinio kremų, tačiau puikiai juos papildo. 

Age-Control serumas skirtas sausai, brandžiai odai - ją drėkina, mažina raukšles, stabdo naujų raukšlių atsiradimą. 

Kas slypi stebuklingu vadinamo Age-control serumo sudėtyje? 

  • Kaprilo trigliceridas (Caprylic Triglyceride) - maitina, drėkina odą, atstato odos barjerinę funkciją. 

  • Teprenonas (Teprenone) - sumažina pigmentines dėmes, pagerina odos drėgmę, įrodyta, kad vartojant ilgą laiką, efektyviai sumažina raukšles veikdamas į ląstelių telomeras.

  • Tokoferolio acetatas (Tocopheryl acetate) - vitamino E forma, sumažina UV spinduliuotės sukeliamą odos pažaidą, odos pigmentaciją, apsaugo nuo laisvųjų radikalų poveikio. 

  • Retinilo palmitatas (Retinyl palmitate) - gryno vitamino A ir riebiosios rūgšties derinys. Pagreitina epidermio atsinaujinimą, stimuliuoja kolageno produkciją (todėl užkertamas kelias formuotis naujoms raukšlėms). 

  • Natūralūs aliejai: Vynuogių sėklų aliejus neapsunkina odos, nepalieka riebios neįsigeriančios plėvelės, erškėtrožių aliejus drėkina odą, medvilnės sėklų aliejus pasižymi drėkinančiomis ir priešuždegiminėmis savybėmis. 

Kaip naudoti? 

Užlašinkite 3-4 lašus serumo ant švariai nuplautos odos, pirštų galiukais įmasažuokite į odą ir leiskite susigerti. Serumui įsigėrus tepkite odą dieniniu ar naktiniu kremu ir Jūsų odos ritualas baigtas ! Norint pasiekti geriausių rezultatų patariame naudoti kartu su Age-Control dieniniu ir Age-control naktiniu kremu. 

/parduotuve/item/sausaijautriai/age-control-atkuriamasis-serumas/

/parduotuve/item/sausaijautriai/age-control-atkuriamasis-ir-atstatomasis-naktinis-veido-kremas/

/parduotuve/item/sausaijautriai/age-control-atkuriamasis-ir-atstatomasis-dieninis-veido-kremas-spf-30/