Šiandien kalbėsime apie probleminės, į acne linkusios odos priežiūrą ir dažniausius mitus.

Džiaugiamės, kad čia mums į pagalbą atkeliauja Dr. Fischer Dermaxol trijulė

mitas. Riebią odą svarbu nusausinti, kuo dažniau prausti.

Riebią odą rekomenduojama prausti ryte ir vakare. Rinktis švelniai nuvalantį, nedirginantį prausiklį.

Dermaxol prausiklis ne tik puikiai pašalina nešvarumus, bet ir drėkina odą, Taip pat veikia antibakteriškai


mitas. Riebios odos nereikia drėkinti.

Riebią odą būtina drėkinti, nes jai išsausėjus sebumo išsiskiria dar daugiau, be to, tuomet pažeidžiamas normalus odos apsauginis barjeras.

Dermaxol linijos drėkinantis kremas ne tik puikiai drėkina, bet ir matizuoja, sudėtyje esantis pro-vitaminas B5 veikia priešuždegimiškai, salicilo rūgštis padeda išvalyti poras, pašalinti negyvas odos ląsteles, vynuogių ir žaliosios arbatos ekstraktai veikia kaip antioksidantai taip apsaugodami odą nuo laisvųjų radikalų poveikio bei stabdydami senėjimo procesus.

Be to, šis kremas užtikrina plataus spektro apsaugą nuo saulės (SPF 30), o tai yra labai svarbu, kadangi acne paveikta oda yra linkusi į použdegiminę hiperpigmentaciją, pigmentinių dėmių atsiradimą, todėl norint išvengti šių reiškinių yra būtina apsauga nuo saulės.

Nakčiai rekomenduojame rinktis maitinančius kremus. Acne pažeistai odai idealiai tinka dr. Fischer kremas su probiotikais, kuris atstato normalų odos apsauginį barjerą bei užtikrina ilgalaikį drėkinimą.
Negalime nepaminėti, kad vienas geriausių ingredientų, veikiantis ne tik į acne, bet ir į senėjimo procesus, yra retinolis ! Tad nepamirškite jį įtraukti į vakarinę odos priežiūros rutiną !

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus komandos narys – intensyvaus poveikio gelis nuo spuogų.
Veikia greitai, efektyviai sumažina ne tik atsiradusius spuogelius, inkštirus, bet ir aplinkinį odos paraudimą, uždegimą. Dėl patogaus dydžio šį pagalbininką visuomet galite turėti šalia, o prireikus lengvai susidoroti su nelaiku atsiradusiu spuogu

 
Tegul Jūsų oda būna spindinti ir sveika!

/parduotuve/item/probleminei/dermaxol-greito-poveikio-gelis-nuo-spuogu/

/parduotuve/item/probleminei/dermaxol-drekinantis-kremas-gelis-probleminei-odai-spf-30/

/parduotuve/item/probleminei/dermaxol-prausiklis-probleminei-veido-ir-kuno-odai/


Krepšelis

Krepšelis tuščias.