Dr Fischer , Kosmetika veido priežiūrai

Dr Fischer , Kosmetika veido priežiūrai

DR. FISCHER  ODOS PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS SU NEGYVOSIOS JŪROS MINERALAIS

 Originalus jaunystės fontanas

Išskirtinio senovinio grožio  slėnyje – žemiausioje  vietoje  ant Žemės, yra   ežeras, žinomas kaip Negyvoji jūra. Čia oro, vandens, žemės ir ugnies elementai susijungė, kad sukurtų aplinką, kuri turi nepaprastą galią išgydyti ir  suteikti energijos  protui , bei kūnui..

 Legenda tapusi mokslu

Medicinos mokslininkai, po  daugelio metų tyrinėjimo,  patvirtino naudingus retos Negyvosios jūros mineralų padarinius. Negyvosios jūros vandenyje esančios druskos ir purvas, suteikia odai ir kūnui gyvybingumo ir energijos .

Negyvosios jūros vandens ir purvo poveikio galia

Negyvosios jūros vandenyje  ir purve esanti aukšto tankumo mineralo druskos koncentracija (30 %) ir jos unikali kombinacija labai vertinga savo terapinemis  ypatybes.  Negyvosios jūros mineralų produktai ,  dermatologų  rekomenduojami  daugelio chroniškų odos , tokių kaip žvynelinė ir egzema,gydymui .Taip  pat  palengvina  reumatines raumenų ligas ,ramina ir atpalaiduoja kūną nuo įtampos šiuolaikiniame pasaulyje.

Inovatyvios veido ir kūno priežiūros priemonės su Negyvosios jūros mineralais

Dr. Fischer mokslinės laboratorijos pagamino dvi skirtingos paskirties produktų linijas ,  kuriose  Negyvosios jūros Mineralus  sujungė  su natūraliais vaistiniais augalais ir Omega 3 & 6.Naudodami šiuos produktus namuose, puikiai prižiūrėsite savo odą ir plaukus,Jūsų veido oda spinduliuos ir bus pilna jaunatviško grožio.

.

Rūšiuoti pagal:
Rodyti: